Adımsayar

Adım sayma ugulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.9 MB
  • Sürüm 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Ferlin

Adımsayar indir. Sağlık ve Fitness kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi fazla kilolarından ve hareketsizlikten şikayetçi. Bu durumda sizi harekete geçirecek bir uygulama ile tanışmak istemez misiniz? AdımSayar programı tam da bugünler için. Adımsayar diyet programınızı ve günlük yürüyüşlerinizi düzenlemenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Uygulama sayesinde günlük attığınız adım sayısını öğrenebileceksiniz. Bunun için programı açık halde bırakıp cihazınızı cebinize yada çantanıza koymanız yeterli.
Yaş, cinsiyet, boy, kilo verilerinizi girerek, ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriyi öğrenebiliyorsunuz. Üstelik adımsayar günlük hareketliliğinizi bir rapor halinde yollayıp e-postanıza gönderiyor. Bu şekilde sürekli vücudunuzda olan bitenden haberdar olabileceksiniz. Değişiklikleri görmeye başladıkça bu sizi daha fazla motive edecek ve artık bir rutin haline getirip yürüyüşlere hızk kesmeden devam edeceksiniz. Günlük yürüyüşler insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Yürüyüş kalp kasının yanı sıra vücut kaslarını güçlendirir, daha etkin çalışmasını sağlar. Kan basıncını düzenler. Yürüyüşün faydalarından birisi de metabolizmayı uyarır, yağların yakılmasını sağlar. Ortalama 5 km'lik tempolu bir yürüyüş saatte 400-500 kalori yağ yaktırır. Bu yürüyüşleri düzenli olarak uygularsanız bir ayda 2-3 kilo zayıflayabilirsiniz.
Yürüyüş yapmak sağlık açısından çok önemlidir. AdımSayar uygulaması sayesinde günlük adımlarınızı görebileceksiniz. Bu sayede günlük belirli bir adım sayısını kendinize görev haline getirebilir ve bu şekilde daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Yürüyüş yapmak stres için çok faydalıdır. Yürüyüş yaparken kan basıncınız düzene girer, mutluluk hormonu olan endorfin salgılarsınız ve kendinizi rahatlamış hissedersiniz. AdımSayar uygulaması ile günlük yürüyüşlerini düzene sokabilir bu şekilde duruma daha istatiksel bakabilirsiniz. Geniş çaplı bir özelliği olan AdımSayar uygulaması yürüyüşlerinizde sizi daha fazla motive etmektedir. Yürüyüşler insilün seviyenizi doğal yolla düzenler. Bu bir anlamda da doğal tokluk demektir. Düzenli yürüyüşler , ağrıyı hafifleten doğal kimyasalların salınımını sağladığı için, migren veya baş ağrısı gibi şikayetleri daha az yaşarsınız. Günlük belirli bir adım sayısı belirleyerek yürüyüşlerinize düzenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu şekilde hedefinize emin adımlarla ilerleyebilrisiniz. Sağlıklı bir yaşam için yürüyüşlerinizi eksik etmeyin.
Adımsayar indir